Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Serijos starte „Celtics“ užmėtė tritaškiais „Cavaliers“

„Boston Celtics“ sėkmingai pradėjo NBA Rytų konferencijos pusfinalį. Joe Mazzullos auklėtiniai namuose 120:95 (40:34, 19:15, 33:28, 28:18) sutriuškino „Cleveland Cavaliers“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Ketvirtą kartą iš eilės šių metų atkrintamosiose triumfavę „keltai“ pataikė net 18 tritaškių iš 46, kai varžovams iš toli nekrito – 11 iš 42 tritaškių.

Bostono klubas pirmavo kone visų rungtynių metu. „Cavs“ buvo trumpam įgiję pranašumą tik pirmajame kėlinyje, tačiau 15 taškų per ketvirtį pelniusio Jayleno Browno vedami „Celtics“ turėjo pranašumą po pirmų 12 minučių – 40:34.

Antrame kėlinyje skirtumas tarp komandų greitai ūgtelėjo iki 13 taškų (47:34), o po trijų ketvirčių „Celtics“ pirmavo 92:77.

Į visus klausimus šeimininkai atsakė pradėdami ketvirtąjį kėlinį atkarpa 10:2, po kurios jie ėmė triuškinti varžovus 102:79.

Nugalėtojų gretose J.Brownas pelnė 32 taškus (8/12 dvit., 4/6 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius. 25 taškus pridėjo net 7 tritaškius iš 12 pataikęs Derrickas White'as.

Pastarasis per pirmąsias šešerias atkrintamųjų rungtynes įmetė jau 28 tritaškius. Tai yra daugiausiai per tokią atkarpą „Celtics“ istorijoje atkrintamosiose.

Abi komandos vertėsi be vidurio puolėjų. „Celtics“ neturėjo blauzdos traumą besigydančio ir greičiausiai visą šią seriją praleisiančio Kristapo Porzingio, o „Cavs“ vertėsi be šonkaulių sumušimą patyrusio Jarretto Alleno.

Antrąsias rungtynes ketvirtadienį komandos taip pat žais Bostone.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 32 (8/12 dvit., 4/6 trit.), Derrickas White'as 25 (7/12 trit.), Jaysonas Tatumas 18 (7/14 dvit., 0/5 trit., 11 atk. kam.), Paytonas Pritchardas 16 (4/10 trit.), Jrue Holiday 14.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 33 (8/14 dvit., 4/11 trit.), Evanas Mobley 17 (8/12 dvit., 13 atk. kam.), Darius Garlandas 14 (2/8 trit.), Isaacas Okoro 11 (3/8 trit.).